ITALSKÉ VÍNO

2

Již od roku 2000 spolupracujeme s firmou Peter Zemmer, chceme Vám tímto umožnit seznámit se s výrobky rodinného vinařství Peter Zemmer.Rodinné vinařství Peter Zemmer bylo založeno roku 1928.Toto vinařství leží v těsné blízkosti Alp v Jižním Tyrolsku ve vesnici Cortina Sulla Strada Del Vino/Kurtinig an der Weinstraße v proslulé italské vinařské oblasti Alto Adige, kde se pěstuje víno již od dob římských císařů.Jižní Tyrolsko neboli Südtirol či Alto Adige představuje úžasnou směsici rakouské pečlivosti a středomořského temperamentu,tato kombinace se také odráží ve výsledné kvalitě vína tohoto vinařství.

Vychutnat si vynikající bílé i červené víno, které sbírá ocenění hlavně v Itálii, Německu ale také v USA. Firma Peter Zemmer uzavřela již poněkolikáté smlouvu s leteckou společností Lufthansa. Víno si mohou vychutnat v oblacích cestující v I.třídě mezinárodních letů společnosti Lufthansa.
Toto samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě produktů firmy Peter Zemmer.

Naší snahou je, aby víno bylo prezentováno i v České republice. Dodáváme soukromé klientele milovníků vína, dále do vinoték, restaurací a hotelů. Rovněž zajišťujeme individuální dodávky pro firmy, které tato vína využívají jako kvalitní propagační dárek pro své obchodní partnery.

Předností naší společnosti je mnohaletá zkušenost na trhu.

Samozřejmostí je osobní přístup, rychlost, pečlivost,podpora prodeje a vysoká pečlivost.

 

Cena

490650
1490650
Gewürztraminer FRAUENRIGL
490 Kč

Bílé víno s kořeněnými tóny vhodné k předkrmům silné chuti (např. Teriny a koláče), grilované nebo smažené ryby, korýši a korýši, bílé maso, drůbež, jídla z asijské kuchyně.

Kód: 58
Pinot Grigio Riserva GIATL
490 Kč

Bílé ovocné víno vhodné k hlavnímu chodu! Zejména rybám, bílému masu a zelenině!

Kód: 51
Chardonnay Riserva VIGNA Crivelli Flasche
650 Kč

Silně ovocné víno vhodné k hlavnímu chodu! Zejména rybám, bílému masu a zelenině!  

Kód: 55
3 položek celkem
Zpět do obchodu